Unibet – raha sisse- ja väljamaksed

unibet payment Unibet kilhveovahendaja pakkumine on konstrueeritud nii, et iga mängija, olenemata sellest, millises riigis ta elab, leiaks endale sellise deposiidi ja raha väljamakse viisi, mis oleks talle koige mugavam ja ühtlasi ohutuim. Seega voib deposiite teha krediit- ja deebetkaartidega. Peab siiski silmas pidama seda, et kui teete ülekande krediitkaardiga, siis voite voidetud raha ülekandekorralduse teha ka ainult sellele kaardile, millega tasusite deposiidi. Sellest reeglist erandeid ei ole.

Peale krediitkaartide on teiseks, koige mugavamaks raha deponeerimise ja väljamakse viisiks Unibeti puhul veebirahakottide, nt Skrill voi Neteller, kasutamine. See mitte ei ole üksnes koige kiirem deponeerimise voimalus, ent mis sama tähtis, ka koige kiirem viis, et voidetud raha meie kontole jouaks. Harva juhtub, et väljamaksekorraldust ei realiseerita paari tunni jooksul. Väga tihti on raha meie arvel juba paari minuti jooksul. Paljusid veebipohiseid kihlveovahendajaid testides voib julgelt öelda, et raha väljamaksmist arvesse vottes jääb Unibet pingerea esiotsa.

Unibet 100% boonus – registreerimine
Muidugi voime teha ka kiireid pangaülekandeid ja tavalisi ülekandeid. Ent saadud raha laekub pangakontole tavaliselt siiski 2-3 tööpäevaga. See on seotud väljamakse teenindamisega vahendavate pankade poolt. Nagu teame, pangad ei kiirusta.

Vahest see, kas raha laekub paar minutit varem voi hiljem, ei olegi koige tähtsam. Tähtis on see, et Unibet on absoluutselt usaldusväärne firma ja siia oma raha paigutades voite olla täiesti kindlad nende turvalisuse üle ning tehingu tegemise turvalisuse üle. Unibetil on olemas koik voimalikud ohutussertifikaadid. Kindlasti ei voi Unibeti kohta öelda seda, et ta ei ole usaldusväärne. Kui oled raha voitnud, void olla täiesti kindel, et see laekub Sinu kontole antud väljamakseviisile ette nähtud tähtajal.