Unibet boonus – tervitusboonus uutele mängijatele

Iga uus kihlveovahendaja Unibet kasutaja voib arvestada atraktiivse tervitusboonusega, ühega parimatest, mida hetkel kihlveovahendajate maailmas pakutakse. Unibet boonuse pohimote on väga lihtne. Panustad oma esimese kihlveo. Kui selgub, et voitsid, void roomu tunda. Oled kihlveovahendajalt kasu saanud ja saad kohe esitada oma esimese väljamaksekorralduse. Kui aga oma esimese kihlveo kaotad, siis annab kihlveovahendaja Unibet Sulle panustatud raha tervikuna tagasi. See on nn Unibet “cash back” boonus.

Kihlvedudega voidetud raha saad siiski välja maksta teatud tingimusi täites. Pead nimelt selle summa, mille said boonusena, kuuekordselt panustama mitte väiksema kursiga kui 1,40. Vorreldes teiste kihlveovahendajatega on need väga head tingimused. Tihti olen kohanud 12-kordset boonuse käibe tingimusega. See on juba pisut palju.

Unibet 100% boonus – registreerimine
Kuidas boonus kätte saada?

– registreeru Unibet portaalil siin
– registreerimisvormi täitmisel veendu, et märgistaksid välja “Tahan saada pakkumisi, boonuseid, uudiseid ja sooduseid.”
– maksa sisse oma esimene deposiit
– panusta esimene kihlvedu
– kui selle kihlveo kaotad, annab Unibet Sulle tagasi 100% esimesest panusest

Tähtis on see, et esimese kihlveo puhul void panustada nii enne spordivoistluseid kehtivatele kurssidel kui ka reaalajas kihlvedudel.
Meie arvamus Unibet kohta: atraktiivne boonus, selged ja head tingimused. Suureks plussiks on suurepärased boonusraha ringluse tingimused – ainult 6 x @1,40.
Ei jäägi enam üle muud, kui ergutada Unibet boonuseid kasutama ja soovida sagedast raha väljamaksekorralduste voimaluse kasutamist. More: uni-suomi.com

Soovitame kasutada ka Energybet bonus kihlvedude pakkuja mobiilirakendust. Nagu Unibeti rakendus, on seda väga lihtne kasutada ja see ei tekita kellelegi probleeme