Midlsbrough laseb Brightonil mööda meistrivõistluste tippkohtumist kinni hoida

José Mourinho oli rahvahulga nägu ja ta nägi oma vana sõbra Aitor Karanka juhitava Middlesbroughi külge, pidas meistrivõistlustel esikohta ja lõpetas Brightoni rekordilise vooru pärast 21 ületamata mängimist. Brighton vs. Middlesbrough: meistrivõistlused – nagu juhtus Loe lähemalt

Hispaanlaste Kike ja Albert Adomah esimese poolaasta eesmärgid ja kolmas pärast läbikukkumist Christian Stuani tegi ettepaneku, et kui Mourinho iseseisvus Real Madridis on tõenäoliselt tõenäolisem järgmisel hooajal Premier League, kui Brightoni Chris Hughton.

Endine Chelsea juht oli peaaegu võimatu lahendama, et Brighton, kellel oli keskel neljapäeval Queens Park Rangers’is kahesuunaline juhtpositsioon, võitis teisel kohal. enne kui Boro võttis juhtpositsiooni, Adomah leidis enne sõitmist vasakut vasakut vasakule ja leidis Kike juhi, kes sai oma esimese eesmärgi alates augustist.

James Wilson oli võidujooksul Seagullide keskel läbi esimese Pool, kuid streik, Manchester United-i laenuga, suleti laiale. Dale Stephens põrkas kaugelt poole võrra, kuid Boro kaitsevägi tundus suures osas häirivat. Kui George Friend kohtus koos Rajiv van La Parra’iga, sai hukkamõistmiseks koju, kuid härra Pawson ignoreeris neid.

Kahe nädala pärast kahekordistasid külastajad oma juhtpositsiooni.Daniel Ayala juhtis Leadthitteri nurka Adomahile, kes vahetas kaugelt ära David Stockdaleilt palli noolega.

Pärast vaheaega, kus Stockdale hoidis mängu Brightonit Ayalast ja Dimitrios Konstantopoulosest, on Boro väravavaht , tegi Jamie Murphy nurga all tehtud löögi veelgi paremini. Lihtsalt möödunud tunnis tõstis Brighton uuesti nurga alt, kui nad ei suutnud palli selgeks teha ja Kike nurga allasõit lõhkus Uruguay rahvusvahelise Stuani poolt.

Hughton tutvustas Bobby Zamora tema rünnakule ja ründaja oli võimalus lohutamise eesmärgil, kuid tema päis ei olnud piisavalt tugev, et Konstantopoulosile probleeme.