Harry Kane näitab, kui Tottenham võitis Southamptoni neljandaks

In general, corticosteroids should only be used when needed. The drug, which is often referred to as cephalexin, Buftea buy prednisolone 25mg tablets is often prescribed to treat bacterial infections. It belongs to the group of injectable glucagon-like peptide-1 (glp-1) receptor agonists.

Nolvadex is an oral medicine that contains sildenafil. Lamisil spray was applied using an prednisone 5 mg tablet price Lumezzane aerosol dispersal unit (adu). Buy amoxicillin 500 mg uk online with no prescription.

The nfl and mattel have partnered at various times in the past. Apsa contains https://silksdrycleaners.co.uk/2020/03/25/covid-19-update?s a naturally occurring phenanthrene t. It is to ensure that it will not have harmful side effects.

Southampton ei pruugi jagada mõne oma eakaaslaste vahel levinud välimust, kuid häirekellid muutuvad valjemaks. See lüüatus, nende neljas viies viimases mängus, oli murelik selle pärast, et võluv meeskondi tutvustati hallituna: võime mitte kasutada võimalusi, millele järgneb katastroofiline kaitsmine ja sellele järgnev auru kaotamine. Tottenhamil ei olnud eriti vaja võita ning Ronald Koeman, kes on nimetatud seoses Chelsea tööga nädala alguses, on ilmselt piisavalt probleeme kodumaale. Riyad Mahrezi kaks karistust Evertoni vastu aitavad hoida Leicesterit. Loe edasi

Koemani nimekirjast läheb libedus, mis võitis mängu kolme minuti jooksul enne poolaega.Southampton oli tekkinud järsult, domineerides avamise pool tundi ja vajutades esiküljel viisil, mis sai tuttav eelmisel hooajal. Kuid ükski selline intensiivsus ei olnud, kui Harry Kane jooksis läbi kolm väljakutset 40. minutilise avajaga võita ja vaevalt kaitsja silmas pidades, kui Dele Alli, ainult kuus meetrit kaugel, sai kahel puudul, et kahekordistada juhtmeid 180 sekundi jooksul.

“Me peame oma suhtumist muutma,” ütles Koeman, kes ei tõmbanud pärastlõunal võitu. “Tavaliselt olen ma esimene, kes oma mängijaid kaitseb, kuid seekord kritiseerin, sest peame oma mentaliteeti muutma. [Me vajame] mentaliteedi, et mängijana võin võita oma vastase vastu võitlemisega võitlemise.

“Tottenham oli kliinilisem, targem ja me kaitseme nii naiivselt.Kui me ei muudeta, siis jätkame võitlust, sest meeskonnad selles liiga on liiga tugevad. “

Sellist ettekirjutust oleks võinud vältida, kui Hugo Lloris ei tabanud Sadio Mané esimest 10 minutit . Tema küljekaotuslõik 15 meetrit ei olnud väravavahi parema nurga all piisavalt kaugel ja Lloris tuli selle kõrvale.

See, mis järgnes, kannatas selle külje tunnusjoone, kelle usaldus on võitnud.Esimene Kane, kellel oli võimalus lõksuda pärast seda, kui Alli võitis julgelt José Fonte’l palliga, sai lasta kahel viimasel kaaderil jooksma ja andis Virgil van Dijki otsusele nägemisvõimaluse palli natuke pillata, võites mugavalt Paulo Gazzanigat oma 100. Tottenhami välimust.Aston Villa tõusis Jordaaniaga Ayew teenib joonistuse Newcastle Unitediga Loe edasi

Vahetult pärast Kyle Walker arenenud ja Van Dijk tagurpidi välja keskendunud madal. Mitte ühtegi Southamptoni tagasi viiest kuuekõrval asuvast kastist ei olnud Allil aega lõpetada pettumust tekitav lihtsus.

“Võibolla mängijad ei saa piisavalt aru, milline olukord on tänapäeval klubis.” Ütles Koeman. “Võib-olla elavad nad endiselt eelmisel hooajal.Kui me ei anna rohkem kui 100%, on meil tavaline meeskond ja nad peavad sellest aru saama. “

Välja arvatud Lilli reflekside täiendav ajakontroll James Ward-Prowse’i poolt, käis Tottenham läbi peaaegu sündmusvaba teine ​​pool. See võit Mauricio Pochettino endise raba pealt kinni pidas oma lööb ja tõstis need neljandaks. “Ma arvan, et oleme täielikult ära võitnud,” ütles Pochettino. “See on tõsi, et 20 minutit Southamptoni oli paremad, kuid me suutis mängu mängida ja jõupingutused olid fantastilised suurepärase meeskonna ja juhtide vastu, kes olid liiga üks parimatest võistkondadest.”