Chelsea Eden Hazard: “Ma saatsin Josesse kirja, et öelda, et mul on kahju”

Sõna ei ole vabatahtlik, kuid soovitus on see, et tekstis oli oht, et ta tundis häbi oma jõupingutustest. “Ma saatsin talle sõnumi öelda, et mul oli kahju, et ta oli läinud ja…hästi…just nii, et ma vabandan,” ütleb Belgia. “Eelmisel hooajal meeldis meid kogu edu koos, kuid seekord me ei olnud seda teinud. Ma tundsin natuke süüdi, sest olin mänginud aastaid. Olen olnud üks kõige otsustavatest mängijatest ja sel aastal tegin ma halvemini.

I’ve tried many of the topical acne treatments and found that some, like the new retinoid (retinoid is like vitamin a for your skin), are actually just drying and drying out my skin and making it worse, while others have helped me some. There is nothing quite https://leaderland.es/en/home/ like the feel of a good massage. Free shipping with purchase (shipping charges on orders of more than are included in your coupon savings) - order by 5 pm (est).

We offer a free consult for all new members of the medical community, as well as any doctor, dentist, or optometrist in your state, who has seen the above information and who would like to know more about us and about the products we offer. The herb is usually Don Carlos found in combination with other herbs and is used in combination with other herbs to treat colds, flu and fever. Pure food and drug is the only type of food that contains all pure and naturally occurring ingredients in their original raw, unprocessed state.

If you want to do your body the favor here, you can choose to take supplements. Celebrex vs acetominophen and nonsteroidal anti-inflammatory drugs celebrex is much more effective than acetaminophen or ibuprofen in treating headaches caused by migraine headaches, spiritoso says dr. If you have never been diagnosed with depression, there is no medication you can take instead of elavil that will help you get the relief you need from your symptoms.

“Ma ei olnud olnud samal tasemel. Niisiis saatsin selle teksti Josile ja ta naaseb mulle tagasi, soovides, et ma läheksin tuleviku jaoks kõige paremini. Et meistrivõistluste meeskonda läbida see, mis meil on sel aastal, ei saa ma isegi seletada. Asjad on olnud viimasel ajal paremad, kuid me ei ole ikka veel võitnud mänge üsna sarnaselt sellega, nagu varemgi.Keegi ei saa panna oma sõrme Chelsea juhtumile. “Me ei ole ikka veel võitnud mänge, nagu varem. Keegi ei saa panna sõrme sellele, mis juhtus.

Nii palju meistrite pealkirja kaitset on olnud hämmastav. Meeskonna vorm oli Mourinho’ga flummoxed, sest liiga sageli võitsid mitmeaastased võitjad purustatud mehed. Oht, värskendavalt aus, kui ta peegeldab antiklimaatikakampaaniat, jõudis oma rügemaid meelitada. Püsiv jõud, kes oli valgustatud pealkirjajärgseks tegevuseks, hingates elu libisevasse külje poole, kui nad viigistas finišijoone suunas, on kannatanud üheksa-aastase karjääri esimese pikaaegse tuulelohega. On olnud niggling vigastusi ja jätab võimalused, fluffed karistused ja kaadrid tagasi cannoning alates puidust tööl, et jätta isegi tema naeratades ruefully just, kui julmalt tema õnn oli pöördunud.Tema mõju oli vähenenud, nagu tema meeskond vajas talle kõige rohkem. Sest mängija, kes uhke oma kollektiivi olulise osana, oli tema suutmatus oma arvete täitmiseks põhjustada tüütuid.

Sotsiaalse meedia ajakavasid pidurdasid mude, mis meenutab järgijatele, mis elu oli nagu tagasi 3. mail 2015 “, kui oht on Chelsea jaoks viimati saavutanud. Need numbrid olid üksteisega aidanud, eesmärke ja trofeedid muutnud üsna pahatahtlikumaks: 30 nullimatut mängu, 273 päeva ja 2 357 minutit ummikus oma Chelsea tallis 49. Siis, eelmisel pühapäeval Darren Potter koheselt saatnud 25-aastase – MK Doni karistuspiirkonnas oli laialivalgunud ja Chelsea number 10 löödi tekkinud kohapeal. Tema eelmine eesmärk oli väitnud oma klubi “Premier League” tiitliga ja kutsus üles rõõmsa leevenduse väljavoolu pärast vallutamist.Stadium MK-il, kus FA Cupi edenemine oli juba kindel, nägid külastajate väljavoolu mängijad ta sellises pettumuses rõõmu, et pidustused rääkisid oma lugu. Chessea Guus Hiddink ütleb, et uks ei ole suletud täiuslikuks John Terry Loe edasi

Hazard, tema nurk loodetavasti pööratud, võib pakkuda ainult teooriaid selle kohta, miks tema vorm jäi klubi tasemel stabiilseks, kui ta jätkas Belgiat edenemist. “Ma mängisin Tottenham Hotspur’is mõnda väga head mängud Manchester United’l, kuid neil polnud eesmärki. Seal on olnud kord, kui ma võin ennast võita, kuid selle asemel olen mänginud passi meeskonnaliikmele. See pole kunagi saanud mulle kinnisideeks, et ma saaksin kõikidel juhtudel hinnata. Ma olen alati öelnud, et ma pole suur võitja, ma olen töötaja.Kuid te ei saa põgeneda, kui te pole seda teinud ja see on juba jaanuaris, nii et eelmisel pühapäeval oli natuke kergendust.

“Ma ei arva, et mu moraal on maha jäänud, kuid see on teie meelest natuke. Kõik minevikus läks nii hästi. Sel aastal mitte nii palju. Kuid peate ennast rääkima, et jalgpall on selline. Minu karjääri ajal oli mul rohkem tõusud kui mõõnad. Kõik, mida saate teha, on töö jätkamine. Teil tuleb ikkagi nautida seda, mida teete, ja asjad muutuvad, ja minu naeratus on alati olnud seal. Heade hetkedena ja halb. Ma olen keegi, kes suudab naerda ka ise. See juhtub ikka ja jälle, kui ma olen teinud väga lihtsaid asju.Ma ütlen teistele poistele riietusruumis: “Verine põrgu, kas sa nägid seda, mida ma siis tegin?” “Facebook Twitter Pinterest Eden Hazard on jäänud kontakti Suurbritannia suurjoonega Didier Drogbale, kes on aidanud tõsta oma vaimud. Foto: Adrian Dennis / AFP / Getty Images

Montrealis oli oma uue baasi kohta nõu ja abi pakkuv hõlpsasti kättesaadav Didier Drogba, kes sai mentoriks eelmisel hooajal, kui paar oli klubikaaslastel. “Tema alati toetas mind,” ütleb Hazard. “Ma ei ole kindel, kas ta oleks karjääri ajal kogenud, kuid olen alati pidanud teda veidi suureks vennaks. Ta on seal minu jaoks, kas see on tekstisõnum või telefonikõne, ja ta aitas mind tõsta oma vaimu.Kuid ma pole kunagi kahtlenud ennast.

“See on esimene kord, kui see juhtus minuga, kuid see juhtus alati mõnel etapil. Te peate sellest õppima. Ma olen inimene, mitte masin. Olen olnud professionaalne, kuna mul oli 16 aastat, nii et võib-olla on see ka mõjutanud. “Ajal, mil Hazard tõusis 25 eelmise kuul, mängis ta juba 446 kõrgemat mängu klubide ja riigi jaoks. Lionel Messil oli sellel ajal oma nimega 431 ja Cristiano Ronaldo 407. Kui Belgia lahkus nelikümmend päeva enne oma sünnipäeva Crystal Palace kubemekindlusega, oli ta kolmel aastal kokku kogunud 186 esinemist.Tema töökoormus on olnud koormav.

Samuti on teooria, et tema eelkäija müstiline etendused ajendasid teda ootamatult suurel määral kaalutletult ja panid ta veelgi märkimisväärsema inimese hulka, kui see oli Premieri jaoks võimalik Liiga kõige rohkem purustatud mängija 2014-15. “Kuid surve on olnud viis aastat, sest ma olen alati inimene, keda inimesed vaatavad. Võibolla on see hooaeg natuke rohkem kui eelmisel aastal, eelmisel hooajal oli erandlik. Me teadsime, et Chelsea oleks sel aastal meeskond. See muutis elu raskemaks, kuid see ei selgita kõike. Isiklikult on tore olla hea hooaeg, kuid selle järgimine on veelgi parem. Olen alati pidanud Drogbat nagu suur vend.Ta on seal minu jaoks…ta on aidanud tõsta oma spiraaleid.

“See on minu neljas aasta ingliskeelses jalgpallis, võib-olla selline õigekiri nagu alati kaartidel. Võib-olla oleksin pidanud seda tulema. See on asjade kogunemine: natuke väsimus, natuke sellest, natuke sellest. Ma ei otsi vabandusi. Ja see on olnud minu arengus tähtis periood. Ma olen sellest õppinud. Nagu vigastustega. Olen harjunud, et nad on normaalsed. Ma tean, kuidas ennast kaitsta.Olen õppinud seda aastate jooksul, kuid ma ei kogenud seda väikestest vigastustest enne, ja see tähendab õppimist, kui teid ruttu liiga vara või kui olete korralikult sobiv ja valmis tagasi tulla. ”

Esimene neist koputustest, mis nägid teda põrandatult sulgemisajast kampaania avamispäeval Swansea vastu, ei saanud arutada, arvestades dr Eva Carneiro pooleliolevat kohtumenetlust ja tema kohustust siseneda mängima kannatanud mängija kohtlemiseks. Kuid niggle’i tilgutijõud on selgesti vähendanud Hazardi mõjusid Leicester City’is toimunud sündmustega, mis näitasid end Mourinho viimase mängu eest varjamise eest.See oli Jamie Vardy, kes tabas Chelsea mängijat tema puus, Belgia lõpuks taevas teed ja tunnelit raviks, kuid tema juht, meeleavaldav mäss, mis oli kõikjal ringi peal, lõikas püsti. Seejärel soovitas Portugal, et mängija “peab kandma tõsist kahju”, mis selle aja jooksul kogu sellel “paljunenud lahkarvamusel” peeti Mourinho kahtluse alla.

Oht on hästi teadlik teooriad, kuid kohtleb neid nende väärkohtlemisega. “Nad olid naeruväärsed,” ütleb ta. “Tegelikult, kui vaatad, mis juhtus, ei olnud see eriti tugev kokkuvõte, kuid mu keha oli väsinud. Selles olukorras läheb sind välja ainult natuke, ja pole harilikult puusad.Ma proovisin pigi tagasi tulla, kuid minu esimese sprintuga teadsin, et ma ei suutnud korralikult liikuda. Kui ma ei saa 100% mängida, ma loobu oma kohast kellelegi, kes seda saab. Valu oli seal paar päeva pärast ja ma ei saanud mängida. “Kas Mourinho seda kahtles? “Ei, ma ei arva nii. Kuid peate temalt küsima. ”

Muljet on see, et Hazard säilitab sügava austuse selle mehe suhtes, kes oma mängu mänginud eetikat ja kes tähistas teist omamaist meistrivõistlust, et lisada 2011. aasta Lilli pealkiri väitis Ligue 1-le. Ajutine juht Guus Hiddink – “Ta on andnud meile natuke rohkem vabadust ja usalduse meie mängu tõsta” – on Belgia regulaarne osalemine eitanud, kuid sobivus ja hinnates Watfordi 17-minutilise kimodega keskööl, on usaldust nüüd taastatud.Manchester United’l on pühapäeval lummav pärastlõunal Londoni Edela-Londonis, isegi kui Chelsea lootused neljandas neljandas kohas viimistlusse jäävad, võib juhtuda. Radamel Falcao jäi Chelsea Meistrite Liiga meeskonnast välja. Loe edasi

Meeldetuletus Meistrite Liiga järgmisel ametiajal oleks tavaliselt halb, eriti mängija jaoks, kelle otsus neljateist aastat tagasi Stamfordi sillale tagasi lüüa ja päästa Stamfordi silda, pitseeriti siis, kui Roberto di Matteo kuuendal kohal asuv pool väitis Münchenis trofee ja garanteeris edasine kaasatus. Kuid kui sa tujusid 16 punkti neljandast punktist, mängides 14 mängu, muutub tegelikkus sisse. Nii et kas ta suudab praegu konkurentsist hooajalise puudumisega toime tulla? “Kui olete harjunud mängima igal aastal Meistrite Liiga, siis jah.Isegi kui kaotataks aastaks klubi jaoks, oleks see raske. Rahaliselt.

“Meistrite liiga mängimine oli mulle tähtis. Niisiis, kui Chelsea seda ei võitnud, kahtlen, et oleksin alla kirjutanud. Kuid sel aastal oleme siin, kus me väärivad. Kui me ei ole Meistrite Liigas, ei ole me väärivad seda. Me ei tee neli parimat tulemust. Võite süüa 10 või 11 punktis väga kiiresti, kuid see on lihtsam, kui sul on veel 30 mängu. Meil on ainult 14, nii et ma arvan, et Premier League on lõppenud. Seega peame võitma [Euroopa karika], et kvalifitseeruda. Miks mitte? Vaadake 2012. aastat. Sellepärast olen alati öelnud, et me peame sihtima Meistrite Liiga. ”

Pariis Saint-Germain ootab kolmandat aastat järjest teisipäeval nädalavahetuse nädalavahetusel.Laurent Blani külg on Ligue 1 ülaosas 24 punkti, mis näeb välja iganädalase sisemise valitseva seisundi, mis võib oma serva tavaliselt tujutada. “Kuid kuna nad on peaaegu võitnud prantsuse pealkirja, on nende ainus eesmärk veel Meistrite Liiga. Nad on üks maailma parimatest võistkondadest, kuigi Chelsea on Prantsusmaal mängivate meeskondade erineval tasemel ja meie ambitsioon jääb Meistrite Liiga võitmiseks. See on tihe lips, nagu ka kaks viimast aastat. ”

See on üks Hazard kavatseb mõjutada.Vaikne ja laitmatu tegelane pigi – kõige õnnelikum veetma aega oma kolme poisi pere kodus unine Cobham kui otsida eredad tuled London, vaadates tema armastatud New York Knicks kaugel või mängides täringumängu Yahtzee koos César Azpilicueta kohta eemal reisid – tahab meelde maailmale, et ta saab sellel inspiratsiooni.

“Ma ei ole kunagi olnud sellises ruumides nagu John Terry, Frank Lampard või Drogba, Olen alati püüdnud juhtida oma tegevust kohapeal: nõudes palli, üritades midagi muuta. Päev, mil ma 100% uuesti mängin, olen veendunud, et Chelsea mängib paremini ka paremaks. Minu jaoks on minu ülesanne uuesti tõsta. “