Bournemouthi Charlie Daniels’i kohutav kohtlemine on üheksa inimese West Bromi kannatanu

Eddie Howe avaldas Bournemouthi võitu West Brom’is pärast seda, kui nad registreerisid kolmanda sirge võidu. “Cherries” võitis hilja 2-1 võidu üheksa inimesega Baggies pärast seda, kui Charlie Daniels oli kolme minutit jäänud karistuseks. Krystal Palace sujus Stoke läbi Lee Chung-Yongi vaatamata pehmele karistusele. Loe edasi

James McClean ja Salomón Rondón võeti mõlemad West Bromile välja.McClean jäeti 34. minutilt rahuldamata, jättes oma külje, et mängida enamus Unibet mängu 10 meest, ja mängu viimane minut näitas ka Rondon punast kaarti.

Adam Smith avas Bournemouthi punktisumma – kes on 52-minutilise võitlusega Albion, Manchester United ja Chelsea võistluste pärast 14. ja 5 punkti kõrgemal Barclays Premier League altkäemaksupiirkonnast.

Howe ütles: “Kui sa tuled siia, saada kolm punkti tingimused, millega silmitsi seisate, on see tohutult kolm punkti ja ei võta meestest midagi ära. Asjaolu, et see oli 10 mehe vastu, ei muuda nende kindlatest ohtudest ohtu. See on meie jaoks suurepärane võit.Esimeses pooles oli raske luua võimalusi – igaüks, kes meid järjekindlalt näeb, ütleb, et oleme Unibet külg, mis loob rohkem võimalusi kui praegu.

“Isiklikult ma arvasin, et [McClean] oli punane kaart. Nad (McClean ja Smith) tuli kokku vaid mõni sekund enne seda tegevust ja James lihtsalt kaotas oma pea natuke ja tundus, et üle minna palli minu nurgast, et ma ei olnud üllatunud, kui punane kaart välja. ”

How’d ütles Rondoni punane kaart oli “rumal üks”. “Mõlemad mängijad tulid kokku ja mul on hea meel, et mu poisid hoidsid oma jahtuda ja kontrolli. Kohtunikel oli väga hea vaade, mida ma ütlen.Ainult pettumuslik asi minu vaatepunktist oli see, et me ei läinud jugulari juurde ja Unibet proovime seda veelgi enam teha. ”

McClean jäeti Smithi hiljaks saatma, vaid 10 sekundi pärast paari osales 50-50 võistluses, samal ajal kui Rondon kõnnitas oma pead Dan Goslingile. Riyad Mahrezi kaks kihutust Evertoni vastu aitavad hoida Leicesterit. Loe edasi

Kuid Tony Pulis tabas Mike Deani pärast seda, kui ta andis Kirsside hilinenud karistus, hoolimata sellest, et Darren Fletcher ja Gosling vahetasid väljapoole kasti asuvat ühendust, järgides Gareth McAuley ekvalaiseri. West Bromi juht ütles: “Ma arvan, et kõik Unibet näevad seda väljaspool kasti. See on tõesti pettumus, te ei saa anda suuri otsuseid, kui pole kindel 100% kindel.Ta on kogenud kohtunik ja see on väga pettunud.

“Mängijate reaktsioon, kui Mike Dean annab karistuse, olid nad täiesti segaduses. See ei ole karistus. Me oleme töötanud väga raske teisel poolel 10 mehega. ”

Kuid Pulis keeldus kaitsta McCleanit ja Rondonit, kellel on nüüd kolm mängu keelatud. Ta lisas: “See on McCleani hoolimatu väljakutse. Mul on pettumus, et 10 sekundit enne seda, kui Smith läheb ülaosas üle ja tabab McCleani oma pahkluu juures. McClean ei lasknud Unibet customer support seda minna, ta on läinud tema järel. Sa ei suuda seda ennustada.

“Rondón ei saa selliseid asju teha. Ta pole kunagi varem öelnud, et tal on midagi sellist, kuna ta on meid liitunud. See on esimene kord, kui me nägime, kuidas ta seda reageerib. “